חוק רישום קבלנים – אל תתפשרו על פחות מקבלן רשום!

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

חוק רישום הקבלנים בישראל מאפשר ללקוחות רבים לבחור קבלנים רשומים מפנקס קבלנים שמפוקח על ידי משרד הבינוי והשיכון. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי כיום ישנה רשימה מסודרת של כל הקבלנים הרשומים בישראל, מה שגורם להם לבחור קבלנים באופן כמעט שרירותי. האדם הממוצע לא בקיא בכל רזי המקצוע, מה שמקשה עליו לבחון את מקצועיות הקבלנים השונים. לכן, משרד הבינוי והשיכון החליט להרים את הכפפה ולערוך רשימה מסודרת של קבלנים רשומים שהוכיחו את מקצועיותם וניסיונם בתחום. מחפשים קבלן למטרות שיפוץ או בנייה? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים שאתם חייבים להכיר אודות חוק רישום קבלנים ורשם הקבלנים הגדול של ישראל.

חוששים לבחור קבלן ללא רישיונות? חוק רישום קבלנים מחייב את כלל הקבלנים הרשומים להוכיח אתחוק רישום קבלנים מחייב את כלל הקבלנים הרשומים להוכיח את מקצועיותם וניסיונם בתחום! מקצועיותם וניסיונם בתחום!

ענף אנשי המקצוע בכלל והקבלנים בפרט נחשב לענף פרוץ במיוחד. אנשים רבים בוחרים לנצל את חוסר הבנת הציבור בתחומי מקצוע שונים ומציעים שירות ללא כל רישיון או ניסיון בתחום. ענף הבנייה מחייב את אנשי המקצוע בידיעות נרחבות אודות כל התקנים המפורטים בחוק, על מנת להבטיח שהבנייה תהיה נכונה ובטוחה. לכן, משרד הבינוי והשיכון החליט להרים את הכפפה וליצור רשם קבלנים מסודר הכולל את כל הקבלנים הרשומים בישראל. ללא פנקס קבלנים מסודר, אנשים רבים היו בוחרים קבלנים שאינם מקצועיים ומסתכנים בחריגות בנייה (שעלולות להוביל לתביעות מצד הרשות המקומית) או אף בסכנות בטיחות חמורות. לכן, לפני שאתם בוחרים את הקבלן שלכם, חשוב שתכירו את חוק רישום קבלנים ותבחרו נכון קבלן שהוכיח את מקצועיותו וניסיונו ומחזיק ברישיון בתוקף לעסוק בתחום.

סיווג קבלנים – לא כל קבלן יכול לבצע פרוייקטים גדולים בתקציבים בלתי מוגבליםלפני שאתם בוחרים את הקבלן שלכם, חשוב שתכירו את חוק רישום קבלנים ותבחרו נכון קבלן שהוכיח את מקצועיותו וניסיונו ומחזיק ברישיון בתוקף לעסוק בתחום.

חוק רישום קבלנים קובע שכל קבלן שרוצה להצטרף לפנקס הקבלנים הרשומים של ישראל חייב להוכיח את מקצועיותו, ניסיונו והיקף העבודות שהוא ניהל בעבר. חשוב להדגיש כי מעבר לרשימה מסודרת הכוללת את כלל הקבלנים שהוכיחו את מקצועיותם למשרד הבינוי והשיכון, פנקס הקבלנים כולל גם סיווג של כל הקבלנים הרשומים בו. סיווג הקבלנים נמדד בין הספרה 1 לספרה 5, כאשר הספרה 1 מייצגת את הסיווג הנמוך ביותר וספרה 5 מייצגת את הסיווג הגבוה ביותר. מה אומר הסיווג? סיווג הקבלנים מאפשר לכם לדעת מה היקף העבודה שכל קבלן רשאי לבצע. קבלנים המסווגים בסיווג נמוך רשאים לבצע עבודות קטנות עם תקציבים מוגבלים בלבד. לעומתם, קבלנים המסווגים בסיווג גבוה יכולים להשלים עבודות בכל סדרי הגודל ללא הגבלת תקציב כלל. לפני שאתם בוחרים את הקבלן שלכם – חשוב לוודא שהסיווג שלו מתאים להיקף העבודה שלכם.

חוק רישום קבלנים מבטיח שכלל הקבלנים ברשם של משרד הבינוי והשיכון מקצועיים, אך איך תצליחו לבחור את הקבלן המתאים ביותר עבורכם? בחרנו מספר טיפים מעשיים שיעזרו לכם לעשות זאת בקלות רבה.

צרו רשימה הכוללת את כל הקבלנים המוביליםחוק רישום קבלנים קובע שכל קבלן שרוצה להצטרף לפנקס הקבלנים הרשומים של ישראל חייב להוכיח את מקצועיותו

ראשית, חשוב לערוך רשימה מסודרת הכוללת את כל הקבלנים בסיווג המתאים להיקף העבודה שלכם ועובדים באזור המגורים שלכם. בעזרת רשימה זו תוכלו לערוך מספר פעולות סינון כך שתצליחו לבחור את הקבלן הטוב ביותר עבורכם.

קראו חוות דעת חיוביות אודות שירותם

לאחר שערכתם רשימה מסודרת, חשוב לנסות לאתר כמה שיותר חוות דעת אודות הקבלנים השונים ברשימה. בעזרת הרשת תוכלו לאתר כמות גדולה של חוות דעת על רוב הקבלנים ברשימה שלכם בלחיצת כפתור בלבד. סמנו את הקבלנים שקראתם הכי הרבה חוות דעת חיוביות אודות הדירות שלהם.

צרו קשר עם לקוחות עברחוק רישום קבלנים מבטיח שכלל הקבלנים ברשם של משרד הבינוי והשיכון מקצועיים, אך איך תצליחו לבחור את הקבלן המתאים ביותר עבורכם

בשלב הבא, נסו לאתר לקוחות ששכרו את שירותי הקבלנים המובילים בעבר. לקוחות עבר יוכלו לסייע לכם לבחור נכון את הקבלן הטוב והמתאים ביותר עבור כל הצרכים שלכם. כיצד? ערכו בירור אודות קצב העבודה, עמידה בזמנים, איכות העבודה, רמות הגימור, הקפדה על כלל התקנים המפורטים בחוק ועוד. כלל הדגשים הללו יאפשרו לכם לבחור נכון את הקבלן הטוב והמתאים ביותר ברשימה שלכם.

קבלו הצעות מחיר מהקבלנים המובילים

בשלב האחרון, כל שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם כל הקבלנים המובילים ברשימה ולקבל הצעות מחיר מדוייקות בהתאם לצרכים שלכם. חשוב לקחת בחשבון שיהיו פערים בין המחיר בפועל לבין הצעת המחיר, אך ככל שתפרטו יותר את הצרכים לשמן אתם נדרשים לשירותי הקבלן, כך החריגה תהיה קטנה יותר.

עורכי דין מקצועיים ומנוסים בתחום מסייעים לקבלנים רבים להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכוןקבלנים רבים בישראל בוחרים שלא להצטרף לפנקס הקבלנים על פי חוק רישום קבלנים מחשש להתמודדות מורכבת עם בירוקרטיה סבוכה.

קבלנים רבים בישראל בוחרים שלא להצטרף לפנקס הקבלנים על פי חוק רישום קבלנים מחשש להתמודדות מורכבת עם בירוקרטיה סבוכה. שלבי הרישום אכן לא פשוטים, אך כיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים המסייעים לקבלנים רבים להצטרף לרשם הקבלנים בקלות ובמהירות. עורכי דין מקצועיים העוסקים בתחום מלווים קבלנים רבים לאורך כך שלבי הרישום ומתמודדים עבורם עם כל שלבי הבירוקרטיה הסבוכה. רוצים להצטרף לרשם הקבלנים? סיוע של אנשי מקצוע מיומנים יבטיח לכם הצטרפות מהירה ופשוטה במיוחד. עורכי דין בתחום יודעים לסייע לקבלנים רשומים רבים לשפר את הסיווג ולקבל עבודות בהיקפים גדולים יותר.

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תקנות רישום קבלנים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו