לימודי קבלן רשום

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

לימודי קבלן רשום פורסים בפני האדם הבוחר ללמוד את התחום, תשתית רחבה של מאפיינים אשר הופכים אדם למקצוען בתחום הבנאות ומלמדים את כל רזי המקצוע של עולם הקבלנים הרשומים. עולם הבנייה הינו עולם אשר משתנה בקצב מהיר ונעשים בו שינויים רבים מעת לעת. כמו כן, כל פרויקט אשר ניצב בפני הקבלן הרשום שונה מקודמו הן בשל סוג הקרקע, המבנה העתיד להיבנות עליה, מפרטים שונים שהובטחו לרוכשים ועוד. לכן, הלימודים הללו כוללים בתוכם את כלל הנושאים הרלוונטיים לתחום. כאשר אדם ילמד את הנושאים בצורה מקצועית, הוא יסיים את הקורס בעודו מצויד בכלים רבים אשר יכשירו אותו באופן מיטבי.
יחד עם לימודי הבנייה עצמה, במקביל ילמד הקבלן העתידי נושאים משפטיים בעלי זיקה לתחום כגון דיני חוזים, עבור חוזים שונים שיבצע, הסדרת יחסים בין עובד למעביד וסוגיות משפטיות שונות הקשורות לתחום הבנייה.
כאשר אדם הופך לקבלן רשום ועוסק במקצוע הנוכחי, הוא עוסק במגוון תחומים החל מגביית כספים מלקוחות ועד לרכישת ציוד ומכשור בכדי לבצע את אותן עבודות. לכן תחום הלוגיסטיקה נלמד גם הוא בלימודי קבלן רשום. הלימודים מעבירים הכשרה בתחום זה ומכינים את הקבלן להתמודדות ממשית אל מול סיטואציות שונות ומורכבות.
יש לזכור כי את הלימודים המקצועיים ביותר לומדים באותן שנים בהם הקבלן למד הנדסה/ אדריכלות. לכן בלימודי קבלן רשום נוגעים בכל נושא אך לא בצורה רחבה כפי שאותם קבלנים למדו במהלך הלימודים האקדמאיים שלהם.
הלימודים עצמם נועדו בכדי לתת לאותו קבלן תמונה כוללת על התחום וכמובן בכדי להציף נושאים שונים עימם הולך להתמודד הקבלן הרשום תוך כדי עבודתו בתחום בכדי שיוכל להתמקצע בענף הבנייה.

לימודים אלו אינם מיועדים אך ורק לאנשים העתידים להפוך לקבלנים. גם אדם שכבר עוסק בתחום יכול לקחת חלק בלימודים אלו. תמיד יש תכנים נוספים שנוכל ללמוד ומן הסתם- לעולם לא נדע הכל. כמו כן, עניין הרענון חשוב מאוד עבור בעל מקצוע. חקיקות משתנות מעת לעת וקיימים חידושים כמו בכל מקצוע. ההבדל הוא, שבמקצוע הקבלנות חוסר ידיעה וחוסר מודעות בתחומים מסוימים מהווה סכנת חיים עבור אותם דיירים אשר שוהים במבנה.

אנשי המקצוע אשר מעבירים את החומר הנלמד בלימודי קבלן רשום הינם בעלי ניסיון רב ובעלי הבנה רחבה בתחום. משמע כי אותם מדריכים מעבירים את החומר לקבלן הרשום העתידי בצורה יעילה ומקצועית ביותר.
"אין חכם כבעל ניסיון" ולכן אותם מורים, עתירי ניסיון משמשים כבעלי מקצוע נהדרים מהם ניתן ללמוד. הם אלו שיציגו בפני התלמידים את הכלים הרלוונטיים ביותר להצלחה בעולם הבנאות.

לימודי קבלן רשום מתאימים הן לקבלנים שכעת הפכו לקבלנים רשומים או לחלופין לאדם הרשום כבר כקבלן אך סקרן ללמוד ולהרחיב את האופקים בתחום.

קורס קבלן רשום לימודי קבלן

מהם תנאי הקבלה עבור השתתפות בלימודי קבלן רשום?

 1. סיום 10 שנות לימוד. במידה ולקבלן אין 10 שנות לימוד מלאות, עליו לבצע מבחנים בנושאים שונים כגון; עברית, הבעה ומתמטיקה. נושאי המבחנים יהיו ברמה בסיסית הדומה לרמת הלימוד הנלמדת בית הספר.
 2. קבלת הפנייה מרשם הקבלנים עבור הלימודים.
 3. ניסיון מקצועי וותק של 5 שנים ומעלה בנושא ביצוע עבודות שיפוצים.
 4. השתתפות בראיון אישי אותו תבצע וועדת קבלה מיוחדת עבור הקבלה ללימודים.

 מהי עלות לימודי קבלן רשום?

עלות לימודי קבלן רשום משתנה ממכללה למכללה ולא קיים מחיר אחיד בעבור לימודים אלה. מוניטין המכללה, שמה, אנשי הצוות והמורים אשר מלמדים באותה מכללה משפיעים כמובן על מחיר לימודי קבלן רשום באותו המקום.

כיצד אדע לבחור את המקום הטוב ביותר עבורי ללימודי קבלן רשום?

 1. תחילה, באפשרותנו לקרוא על אותה מכללה שמעבירה את הלימודים עצמם ולקבל התרשמות ראשונית ממנועי החיפוש. עולם התוכן קיים בכף ידנו ולכן עלינו לנצלו למען מטרה טובה ולאפשר לו לתת לנו את המידע הנחוץ לנו.
 2. נוכל לבקש המלצות מאנשים שונים שעוסקים בתחום או שלמדו בעבר קורס שכזה ולשמוע את דעתם לעניין אותה מכללה בה למדו. בנוסף נשמע מהם עצות שונות לגבי הלימודים.
 3. לכל אדם לוח זמנים שונה ולכן אדם אשר מחפש מכללה עבור לימודיו עליו לדעת כי לימודים עורכים מס' חודשים ולפעמים גם שנים. שעות וזמני הלימודים צריכים להתאים ללו"ז שלנו. נניח אם אנחנו עובדים בבוקר נחפש לימודי ערב ולהפך.
 4. עלות- מחיר לימודי קבלן רשום משתנה ממכללה למכללה ולכן טרם ההחלטה על ביצוע הקורס, נוכל להשוות מחירים בין המכללות ולאחר מכן להחליט מה התקציב המתאים לנו ולפיו לבחור את מקום הלימודים.
 5. מי הם בעלי המקצוע המעבירים את הקורס? יש הבוחרים לדעת מלכתחילה מי הם בעלי המקצוע ומדריכי הקורס ועל פיהם הם בוחרים היכן ללמוד. קיים הגיון במעשיהם כיוון שכמו בכל תחום יש בעלי מקצוע טובים ומקצועיים יותר ויש כאלה שפחות. לכן יש שמעוניינים ללמוד מהטובים ביותר אשר מלמדים במקומות מסוימים. עניין התקציב נכנס להיבט זה ורוב המקומות אשר מעסיקים את בעלי המקצוע הטובים ביותר במדינה ידרשו מן הסתם עלות גבוהה יותר בעבור ההשתתפות בקורס.

  אילו נושאים יילמדו בלימודי קבלן רשום?

  לימודי קבלן רשום טומנים בחובם שלל של נושאים חשובים עבור הקבלן. להלן חלק מהנושאים אשר ילמדו בקורס. כל נושא כמובן יועבר על ידי בעל מקצוע שונה ורלוונטי לעניין:
  מבוא למדידות, תקנות וחוקים שונים מעולם הבנאות, כללי בטיחות ואמצעי זהירות עליהם יש לשמור במהלך התקין של העבודה, עזרה ראשונה, תמחורים, תחשיבים, דרך נכונה לקריאת תוכניות בניין, כיצד נכון לארגן את אתר הבנייה באופן שיהיה מקום פעיל ויציב, ניהול עסקי, מדידות, חישובי כמויות, גמר בנייה ועוד. תחום הבנייה הינו רחב בהיקפו ולכן ישנם נושאים רבים ומגוונים שילמדו בקורס זה.
  אין ספק שלימודי קבלן רשום יעשירו את הידע של כל קבלן, הן מתחיל והן וותיק בעת לימודיו.

  מה מקנה תעודת גמר לימודי קבלן רשום?

  בעת סיום הקורס כל קבלן יקבל תעודת גמר המעידה כי עבר את הקורס בהצלחה. הקורס נועד בעיקרו עבור הכשרה רישמית בעולם הקבלנות והידע אשר מקנה הקורס מהווה בסיס מעולה למטרת עבודה מקצועית ויעילה באתרי הבניה השונים והשתלבות הקבלן בעולם הקבלנים הרשומים.

  ללמוד זוהי פעולה חיובית. כל אדם אשר רצה להתקדם בחייו, עליו ללמוד, להתחדש, לחדש את הידע שלו בתחומים שונים בהם הוא עוסק ולהיות ער לשינויים הפוקדים את הענף לו הוא שייך. ולכן, על אחת כמה וכמה קבלנים. אשר עוסקים בתחום כל כך שברירי. משפצים דירות מגורים ללקוחותיהם בהם שוהים היקרים להם מכל או מנגד אנשים הרוכשים משרדים במבנים מסחרים ומשקיעים את כל הונם בעבור אותו עסק. על הקבלן מוטלת אחריות רבה ורחבה לבנייה בטוחה ויציבה הן עבור הלקוחות והן עבור סביבה בטוחה לעובדים הנמצאים באתר.

לסיכום, כל אדם אשר יבחר ללמוד לימודי קבלן רשום יבחר במקום הלימודים אשר עונה על צרכיו. לימודים יכולים להיות תקופה מהנה במיוחד כאשר אתה לומד במקום טוב עבורך ומרחיב אופקים מידי שבוע.

 

קבלן רשום בפנקס הקבלנים
לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

רשם הקבלנים העלאת סיווג

רשם הקבלנים העלאת סיווג

כל מי שמכיר את עולם הבנייה מקרוב, כנראה שמע על העלאת סיווג. העלאת סיווג יכולה לשפר את המוניטין שלכם

רישום קבלנים סיווג

רישום קבלנים סיווג

כל קבלן שמבצע רישום קבלנים לפנקס הקבלנים מסווג בדרגת סיווג 1. כעבור שנה, הקבלן  יוכל להגיש בקשה להעלאת סיווג

רישום קבלן 

רישום קבלן 

כאשר קבלן רשום למעשה זוהי אסמכתא המעידה על כך שהקבלן מוכר על ידי הרשויות. על ידי כך ניתן להיות

רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים מתבצע אצל רשם הקבלנים בפנקס הקבלנים. רישום זה מאמת כי מדובר בקבלן ישר שעובד עם רישיון

רישום קבלן מוכר

רישום קבלן מוכר

רישום קבלן מוכר הוא תהליך יחסית ארוך בעל בירוקרטיות ותנאים שונים שמתבצע אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. מהו

הוצאת רישיון קבלן כוח אדם

הוצאת רישיון קבלן כוח אדם

הוצאת רישיון קבלן ניתנת בשתי דרכים- דרך עצמאית בה יש להגיש את כלל המסמכים לרשם הקבלנים והדרך השנייה היא

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!