קבלן רשום טפסים – כל הטפסים שאתם חייבים להמציא בשביל להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

פנקס רשם הקבלנים מטעם משרד הבינוי ושיכון בישראל כולל את כל הקבלנים הרשומים שהוכיחו את ניסיונם ומקצועיותם בתחום. משרד הבינוי והשיכון החליט ליצור רשימה מסודרת הכולל את כל הקבלנים המקצועיים המחזיקים בכל הרישיונות, התעודות והטפסים הנדרשים בכדי להציע שירותים בענף הקבלנות. אנשים רבים כיום מציעים את שירותיהם בתור אנשי מקצוע בשלל תחומים על אף שהם לא עברו את ההכשרות הנדרשות לכך. בענף הקבלנות, עבודה שאינה מדוייקת ומקצועית עלולה להוביל לחריגות בנייה של ממש ואף לפגיעות קשות בבטיחות המבנים השונים. לכן, משרד הבינוי והשיכון החליט לעשות סדר בענף וליצור פנקס רשם קבלנים הכולל כל הקבלנים המורשים בישראל. פנקס זה מאפשר ללקוחות לבחור נכון קבלנים מקצועיים ומנוסים שידעו להשלים עבורם כל עבודה במקצועיות ותוך התחשבות בכל התקנים המפורטים בחוק.

רוצים להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון? כך תעשו זאת בקלות ובמהירותקבלן רשום טפסים גורמים לקבלנים רבים לחשוש מהליך הרישום ולוותר על הצטרפותם לפנקס רשם הקבלנים.

רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון מאפשר לכל הקבלנים הרשומים להוכיח את מקצועיותם לכלל הלקוחות, לקבל עבודות ממשלתיות וליהנות מפרסום חיובי. רוצים להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון? חשוב לדעת שכיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים ומנוסים המסייעים לקבלנים רבים להשלים את כל שלבי הרישום. קבלן רשום טפסים גורמים לקבלנים רבים לחשוש מהליך הרישום ולוותר על הצטרפותם לפנקס רשם הקבלנים. אם גם אתם חוששים משלבים בירוקרטיים סבוכים ומלא מעט טפסים, חשוב שתכירו את השירות שיאפשר לכם להצטרף לרשם הקבלנים בקלות, במהירות וביעילות. עורך דין מקצועי ומנוסה העוסק בתחום ישמח לסייע לכם בכל שלבי הרישום.

כל הטפסים שאתם חייבים להמציא בשביל להצטרף לפנקס הקבלניםאילו טפסים אתם חייבים להמציא בכדי להצטרף לפנקס רשם הקבלנים של ישראל? משרד הבינוי והשיכון בוחן היטב את מירב הקבלנים ובוחר את הטובים והמקצועיים ביותר

קבלן רשום טפסים – אילו טפסים אתם חייבים להמציא בכדי להצטרף לפנקס רשם הקבלנים של ישראל? משרד הבינוי והשיכון בוחן היטב את מירב הקבלנים ובוחר את הטובים והמקצועיים ביותר לפנקס הקבלנים. בין כלל הטפסים שאתם חייבים להמציא ניתן למנות את:

  • טפסים המוכיחים שיש לקבלן עוסק מורשה

אחד הטפסים שכל קבלן נדרש להמציא למשרד הבינוי והשיכון על מנת להצטרף לרשם הקבלנים הוא עוסק מורשה. קבלן חייב להיות עוסק מורשה בשביל להצטרף לפנקס ולהציע שירותי קבלנות לכל דורש.

  • טפסים המוכיחים שאין לקבלן עבר פלילי

משרד הבינוי והשיכון מחייבים את הקבלנים להוכיח שעבם נקי ללא דופי. לשם כך הקבלן נדרש להמציא מסמכים שמעידים כי אין לו כלטפסים המוכיחים שאין לקבלן עבר פלילי  משרד הבינוי והשיכון מחייבים את הקבלנים להוכיח שעבם נקי ללא דופי. עבר פלילי. עבר פלילי יפגע באפשרות להצטרף לפנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון בישראל.

  • טפסים המוכיחים שהקבלן עוסק בתחום

מעבר לכל הטפסים שהובאו מעלה, על הקבלנים להוכיח שהם אכן עוסקים בתחום מזה לא מעט שנים. מבחר טפסים המוכיחים עבודה בתחום יספיקו.

  • טפסים המוכיחים שלקבלן יש טכנאי או הנדסאי שלמד בבית ספר ממשרד העבודה

קבלן רשום בפנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון חייב להחזיק טכנאי או הנדסאי בצוות המקצועי שלו. אנשי המקצוע צריכים להוכיח את רישיונם לעסוק בתחום וכן את שנות הוותק שלהם. משרד הבינוי והשיכון רוצה להבטיח לכלל לקוחותיו שכל הקבלנים הרשומים כשירים להתמודדות עם מגוון רחב של עבודות, ולכן הצוות המקצועי חייב לכלול את כל אנשי המקצוע הנדרשים לכך.

  • טפסים המוכיחים שלקבלן יש אדריכל או מהנדס בעל ניסיון של שנתיים לפחותטפסים המוכיחים שלקבלן יש מנהל עבודה בעל שש שנות ניסיון בתחום  איש מקצוע נוסף שחייב להיכלל בצוות הקבלן הרשום הוא מנהל עבודה.

מעבר לטכנאים והנדסאים, קבלן רשום נדרש לכלול בצוות המקצועי גם אדריכל או מהנדס. אנשי מקצוע אחה אף הם צריכים להמציא מסמכים המוכיחים שיש ברשותם את כל התעודות והרישיונות הנדרשים לעסוק בתחום. מעבר לכך, הם צריכים להוכיח את שנות הוותק שלהם, במטרה לוודא שהם ידעו לבצע את כלל העבודות הנדרשות על הצד הטוב ביותר.

  • טפסים המוכיחים שלקבלן יש מנהל עבודה בעל שש שנות ניסיון בתחום

איש מקצוע נוסף שחייב להיכלל בצוות הקבלן הרשום הוא מנהל עבודה. כל קבלן שרוצה להצטרף לפנקס רשם הקבלנים חייב לכלול בצוות המקצועי שלו מנהל עבודה מנוסה בעל ותק של לפחות שש שנים בתחום. כלל אנשי המקצוע הללו מבטיחים שהקבלן ידע להתמודד עם מגוון רחב של עבודות בצורה מקצועית ותוך הקפדה על כל התקנים המפורטים בחוק.

סיווג הקבלנים – כך תדעו להתאים את הקבלן המתאים להיקף העבודה שלכםטפסים המוכיחים שלקבלן יש אדריכל או מהנדס בעל ניסיון של שנתיים לפחות  מעבר לטכנאים והנדסאים, קבלן רשום נדרש לכלול בצוות המקצועי גם אדריכל או מהנדס.

חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לרישום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, ישנו גם סיווג קבלנים המופיע ברשם. סיווג הקבלנים מאפשר ללקוחות לדעת מה היקף העבודה שכל קבלן רשאי לבצע על פי חוק. קבלן המסווג בסיווג נמוך רשאי להשלים עבודות קטנות ובתקציבים מוגבלים בלבד. לעומתו, קבלן המסווג בסיווג גבוה, יוכל להשלים עבודות בנייה מורכבות ללא כל הגבלה תקציבית. עורך דין מקצועי העוסק בתחום ידע לסייע לכל קבלן בכל שלבי הרישום. לא מרוצים מהסיווג שלכם? עורך דין מיומן ידע לסייע לכם לשפר את הסיווג כך שתוכלו לבצע עבודות בהיקפים גדולים יותר. בחרו את איש המקצוע הנכון והשלימו את כל שלבי הרישום בקלות, ביעילות ובמהירות.

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תקנות רישום קבלנים

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו