רישיון קבלן – כך תדעו אם הקבלן שלכם באמת מקצועי

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

אנשים רבים לא מודעים לעובדה שכל קבלן צריך להחזיק ברישיון קבלן לפני שהוא מציע את שירותיו בתחום. לצערינו, כיום יש לא מעט קבלנים ועובדים שונים בענף הבנייה שאינם מקפידים על התקנים המפורטים בחוקה ומציעים את שירותיהם בתחום ללא כל רישיון או הסמכה כלשהי. מחפשים קבלן שיפוצים לעבודות שונות בדירתכם? הגעתם למקום הנכון. בפסקאות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים לדעת אודות רישיון קבלן, פנקס רשם הקבלנים של משרד השיכון והבינוי, הדרך הפשוטה להצטרף לפנקס של הקבלנים הרשומים, סיווג הקבלנים ומשמעותו ועוד. אז רגע לפני שמתחילים, כדאי שתכירו את החשיבות הרבה של רישיון קבלן.

הכירו את פנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון – הסוף לעבודות בנייה שאינן מקצועיות המסכנות אתאנשים רבים לא מודעים לעובדה שכל קבלן צריך להחזיק ברישיון קבלן לפני שהוא מציע את שירותיו בתחום. שלום הגרים במבנה

לא בכל ענפי המקצוע קיים פנקס רשם מיוחד המונה את כלל אנשי המקצוע הרשומים. מדוע דווקא בתחום זה משרד ממשלתי בוחר לערוך רישום מסודר? הסיבה לכך היא בעיקר הסכנות הקיימות בענף. אנשי מקצוע בתחום שעובדים ללא רישיון קבלן עלולים לחרוג בעבודתם מהתקנים המפורטים בחוק. כל חריגה יכולה לכלול פגיעות חמורות במבנה עד סכנה של ממש לכל הגרים בו. לכן, משרד הבינוי והשיכון החליט לערוך פנקס רשם קבלנים מסודר הכולל רשימה של כלל הקבלנים המחזיקים ברישיון קבלן. מחפשים קבלן מקצועי להשלמת שלל עבודות שיפוץ ובנייה בדירתכם? חשוב לבחור נכון קבלן מקצועי המחזיק ברישיון קבלן.

רשם הקבלנים מאפשר לכם לבחור קבלנים מקצועיים ומנוסים המחזיקים ברישיון קבלן תקף לעסוק בתחום!אנשי מקצוע בתחום שעובדים ללא רישיון קבלן עלולים לחרוג בעבודתם מהתקנים המפורטים בחוק.

אנשים רבים כלל לא מודעים לרשם הקבלנים ולאפשרות לקבל רשימה מסודרת הכוללת את כל הקבלנים המחזיקים ברישיון קבלן, מה שגורם להם לבחור אנשי מקצוע בתחום באופן כמעט שרירותי. לכן, משרד השיכון והבינוי מדגיש בפני כלל הציבור כי רשם הקבלנים כולל את כל הקבלנים המחזיקים ברישיון, כך שיוכלו לבחור קבלן מקצועי ומיומן שמכיר את כלל התקנים המפורטים בחוק ועובד בהתאמה מלאה לכל הנדרש. חשוב להדגיש כי רשם הקבלנים כולל גם קבלנים עצמאיים וגם קבלנים העובדים תחת חברות בנייה שונות.

כך תדעו לבחור את הקבלן הטוב ביותר עבור כל הצרכים שלכם

רוצים לבחור קבלן מקצועי המחזיק ברישיון קבלן תקף לעבודות שיפוץ או בנייה בדירתכם? ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים ודגשים מקצועיים שכדאי שתכירו. תחילה, חשוב להדגיש ולומר כי רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון מתמקד בפן הבירוקרטי בלבד. במילים אחרות, כלל הרשומים בפנקס זה אכן מחזיקים ברישיון קבלן תקף, אך ייתכן שחלקם לא באמת מקצועיים ומיומנים מבחינה ביצועית. לכן, אל לכם לבחור קבלן רשום מרשם הקבלנים באופן שרירותי וללא כל בדיקה אודות רמתו המקצועית.

אז איך בוחרים? הנה לכם כמה מהטיפים החשובים ביותר:רוצים לבחור קבלן מקצועי המחזיק ברישיון קבלן תקף לעבודות שיפוץ או בנייה בדירתכם?

  • ערכו השוואה בין מספר קבלנים רשומים.
  • במסגרת ההשוואה קראו כמה שיותר חוות דעת אודות שירותי כלל הקבלנים שהצלחתם לאתר.
  • נסו ליצור קשר עם כמה שיותר אנשים שבחרו לשכור את שירותי הקבלנים בעבר – קבלו פרטים אודות כל מהלך העבודה, לרבות מקצועיות, רמת גימור, עמידה בזמנים ועוד.
  • קבלו הצעות מחיר מדוייקות ומותאמות לצרכים שלכם מכלל הקבלנים המקצועיים ובחרו את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם.

בחירה מושכלת תוך התייחסות לכלל הנקודות שהובאו מעלה, תבטיח לכם קבלן מקצועי ומנוסה המחזיק ברישיון קבלן ובעל רמות גימור גבוהות במיוחד. רגע לפני שאתם בוחרים את הקבלן שלכם, חשוב שתכירו נקודה נוספת המופיעה ברשם הקבלנים מטעם משרד הבינוי והשיכון.

סיווג קבלנים – לא כל קבלן עם רישיון רשאי להשלים כל עבודה בכל סדר גודל!תבטיח לכם קבלן מקצועי ומנוסה המחזיק ברישיון קבלן ובעל רמות גימור גבוהות במיוחד.

מעבר לרשימת קבלנים מסודרת הכוללת את כל הקבלנים המחזיקים ברישיון קבלן תקף, רשם הקבלנים כולל גם סיווג של רמות הקבלנים השונים. הסיווג מדורג לרמות שונות, אחד עד חמש. הרמה הראשונה היא רמה בסיסית בלבד המתירה לקבלן לבצע מבחר עבודות שיפוץ קטנות בהיקיפים ובתקציבים מוגבלים. לעומת זאת, רמת סיווג מספר חמש היא רמה גבוהה המאפשרת לקבלנים המסווגים ברמה זו לבצע מגוון רחב של עבודות בכל תקציב ובכל גודל. ישנן לא מעט דרכים לעלות ברמות הדירוג השונות ולהשלים עבודות בכל גודל. חשוב להדגיש כי קבלנים שאינם מופיעים ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון אינם רשאים לבצע עבודות בנייה ממשלתיות. לעומתם, קבלנים רבים המופיעים ברשם הקבלנים נהנים מכמות גדולה של עבודות ממשלתיות שמהוות נתח משמעותי מסך הכנסתם מידי שנה.

רוצים להצטרף לרשם הקבלנים? כך תעשו זאת בקלות ובמהירות!

רוצים להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון? חשוב שתדעו שכיום יש לא מעט אנשי מקצוע מיומנים המסייעים לקבלנים רבים לאורך כל שלבי ההרשמה. חוששים מהתמודדות עם בירוקרטיה מורכבת? אנשי מקצוע בתחום ישמחו ללוות אתכם ולהתמודד עבורכם עם כל השלבים הבירוקרטיים הנדרשים להרשמה ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. הליכי ההרשמה כוללים פרוצדורה שיכולה לקחת לא מעט זמן לקבלנים שאינם מנוסים בדבר. לכן, אם אתם רוצים להירשם ברשם הקבלנים תוך זמן קצר וללא התמודדות מורכבת עם בירוקרטיה מעייפת, אל תוותרו על סיועם של אנשי המקצוע בתחום. הם ילוו אתכם לאורך כל שלבי התהליך עד שתהיו גם אתם רשומים כקבלנים המחזיקים רישיון קבלן ברשם הקבלנים.

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

רשם הקבלנים פנקס

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו