תנאים לקבלת קבלן רשום

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

קבלן הוא אדם שבונה, משפץ או מתקן מבנים או בתים, דירות, נכסים מסחריים ועוד. כל עוד הקבלן מעוניין להירשם בתור קבלן רשום בפנקס הקבלנים הישראלי, אותו קבלן צריך עמוד באי-אלו קריטריונים ולהציג ידע, ניסיון והסמכות שונות. מהם התנאים לקבלת קבלן רשום? המשיכו לקרוא.

על פי החוק בישראל, קבלן רשום הוא אדם אשר קיבל את הסמכתו, רכש את ניסיונו וקיבל אישור ממשרד השיכון והבינוי. כדי להיות מסוגל להוציא לפועל עבודות בנאיות, קבלן רשום יצטרך גם להציג הסמכות וראיות לכך שהוא רכש השכלה בתחום הנדסאות או אדריכלות. כמו כן, כדי להירשם בפנקס הקבלנים, הקבלנים צריכים להציג ניסיון בניהול עבודה של משך שנתיים לפחות.

מיהו הקבלן הרשום ומה תפקידו כולל?כל עוד הקבלן מעוניין להירשם בתור קבלן רשום בפנקס הקבלנים הישראלי, אותו קבלן צריך עמוד באי-אלו קריטריונים ולהציג ידע, ניסיון והסמכות שונות. מהם התנאים לקבלת קבלן רשום?

עבודת הקבלן כוללת את הדברים והתהליכים הבאים: 1) הערכת עלות הפרויקט וניהול משא ומתן לחוזה מול הלקוח. 2) תכנון ופיקוח על בניית פרויקט, לרבות העסקת קבלני משנה או עובדים לביצוע העבודה. 3) בדיקת כל האישורים הנדרשים לפני תחילת הבנייה. 4) מתן ניהול במקום במהלך הבנייה. 4) הקפדה על עמידה בקודי הבנייה ווידוא שכל ההיתרים הדרושים מתקבלים.

בתוך כך, קבלן הוא איש מקצוע בעל רישיון לספק שירותי בנייה, כאשר לעתים קרובות הם נשכרים על ידי בעלי בתים, מנהלי נכסים או יזמים לעבודה על נכסים למגורים ומסחר. מטבע הדברים, קבלנים הם אנשי מקצוע מוסמכים בעלי הידע והכישורים הדרושים לטיפול בכל סוג של פרויקט בנייה. הם יכולים להיות קבלנים מורשים לשיפוצים, קבלנים רשומים לעבודות בנאיות, קבלנים כלליים ועוד. כפועל יוצא מכך, קבלן הוא מי שהוסמך לבצע עבודות בניה מטעמו של אחר. החוזה יכול להיות על בסיס חוזה-פרילנס או כעצמאי, שכיר וכולי.

קבלן רשום אחראי על כלל העבודה המתבצעת במבנהאם אתם מחפשים קבלן, חשוב שתעשו את המחקר שלכם ותמצאו את הקבלן הטוב ביותר לעבודה.

קבלני שיפוצים הם הכרח לכל בעל בית או עסק שמעוניינים לעבור שיפוץ או בנייה. אם אתם מחפשים קבלן, חשוב שתעשו את המחקר שלכם ותמצאו את הקבלן הטוב ביותר לעבודה. קבלן רשום הוא אדם שהוכשר על פי חוק לפעול כמיופה כוח של הבעלים בביצוע עבודות בנייה בבניינים. לפיכך, אתם צריכים למצוא קבלן שאכן ניתן לסמוך עליו.

זכרו, קבלן בניה הינו אדם המתמחה בשיפוץ מבני מגורים ומסחר עם ידע בכל היבטי הבנייה – שיפוצים ותיקונים פנים וחוץ – לרבות עיצוב פנים. במובן זה, אפשר להגיש שהוא אחראי על כלל העבודה המתבצעת במבנה. בעוד שקבלנים נשכרים לבצע עבודה שבעל הנכס אינו יכול לבצע בעצמו, בעל הנכס חייב לסמוך על הקבלן ולדעת שהוא מסוגל להוציא לפועל את העבודה במסגרת הזמן הנדרשת ובמסגרת התקציב הנדרש.

מהם קבלני משנה והאם צריך אותם בכל סוגי העבודות?עדיף להזמין קבלן רשום לשיפוצים. עצם העובדה שהקבלן רשום, מהווה תו איכות מסוים לעבודתו.

ניתן לשכור קבלנים לעבודות ספציפיות כמו התקנת ארונות חדשים או התקנת מזגן, התקנת מערכות אינסטלציה, התקנת תשתיות חשמל, תשתיות גז ועוד. כל אלו, נקראים קבלני משנה. קבלני משנה הם אנשים שעושים את העבודה שהקבלן לא יכול או לא רוצה לבצע. הם נשכרים על ידי הקבלן או על ידי הלקוח, כדי לבצע משימה מסוימת שבה הם מתמחים. קבלן המשנה ישולם עבור עבודתו בד"כ ע"י הקבלן הראשי (קבלן מפתח), והוא עשוי להיות רשום בפנקס כקבלן, או לא.

אמנם שכירת קבלני משנה היא אופציה, אבל לא תמיד זה הכרחי. בתוך כך, קבלני משנה הם האנשים שעובדים עם הקבלנים והם מספקים כישורים מיוחדים שאין לקבלן עצמו. למשל, אם אתם צריכים אינסטלטור, הקבלן ימצא מישהו שמתמחה באינסטלציה ובעל הכישורים הנכונים. ככה גם רלוונטי לגבי קבלני משנה בתחומי תשתיות שונות.

למה לשכור שירות של קבלן רשום?לכן עדיף להזמין קבלן רשום לשיפוצים. עצם העובדה שהקבלן רשום, מהווה תו איכות מסוים לעבודתו.

כבעלי בית או עסק, אתם תמיד צריכים להיות זהירים בעת שכירת קבלן לפרויקט השיפוץ שלכם. אתם רוצים לוודא שלאדם שהולך לעבוד על הנכס שלכם יש את כל הכישורים והרישיונות הדרושים כדי שלא יהיו בעיות בעבודה שלו. לכן עדיף להזמין קבלן רשום לשיפוצים. עצם העובדה שהקבלן רשום, מהווה תו איכות מסוים לעבודתו.

אם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים הישראלי, זה אומר שהוא איש מקצוע אשר עומד בתקנים ובקודים הנדרשים על ידי המדינה ועל ידי משרד השיכון והבינוי. באופן זה, אתם יכולים היות בטוחים שאתם בוחרים בקבלן האיכותי לסוג העבודה שתצטרכו.

מספר טיפים למציאת קבלן מקצועיאתם רוצים לוודא שלאדם שהולך לעבוד על הנכס שלכם יש את כל הכישורים והרישיונות הדרושים כדי שלא יהיו בעיות בעבודה שלו. לכן עדיף להזמין קבלן רשום לשיפוצים.

בראש ובראשונה, התייעצו עם בני משפחה וחברים לגבי החוויות שלהם עם קבלנים לשיפוצים בבית או בעסק. שנית, בדקו ביקורות מקוונות של אנשים שהשתמשו בשירותיו של קבלן שיפוצים מסוים בעבר. שלישית, השתדלו לאתר קבלן שעובד באזור מגורכם, מה שיאפשר לקבלן להוזיל את עלויות התקורה שלו. ברגע שהקבלן יוכל להוזיל את העלויות האלו, הוא יוכל לתמחר את עבודתכם במחיר נוח יותר.

ולא פחות חשוב, בקשו הפניות מקבלנים פוטנציאליים לפני שכירתם לבצע את הפרויקט שלכם. אם תקבלו מספר הצעות מחיר ותוכניות עבודה, תוכלו להשוות בין הקבלנים השונים ולמצוא את זה שהכי נכון לכם.

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

מהו קבלן מוכר?

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו