תעודת קבלן רשום – רוצים לקבל תעודת קבלן רשום? זה כל מה שאתם צריכים לעשות

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

מחפשים קבלן מקצועי להשלמת עבודות שיפוץ או בניה בדירתכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תכירו את כל שלבי הליך הרישום של הקבלנים בפנקס רשם הקבלנים של משרד השיכון והבינוי, כך שתדעו לבחור קבלן רשום ומקצועי בלבד. קבלנים רבים כיום חוששים מהליך הרישום, בעיקר בשל התמודדות עם לא מעט טפסים ובירוקרטיה מורכבת. לכן, חשוב להדגיש ולומר כבר בפתיחת הדברים כי כיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים העוסקים בתחום מזה שנים ארוכות ויודעים לסייע לכל קבלן העומד בתנאי הסף להשלים את הרשמתו ולקבל תעודת קבלן רשום תוך זמן קצר. אז אם גם אתם רוצים להצטרף לפנקס רשם הקבלנים ולקבלת תעודת קבלן רשום, המשיכו לקרוא את השורות הבאות וקבלו את כל המידע הנדרש בכדי לעשות זאת.

בניה שאינה מקצועית היא בניה מסוכנת – קבלן רשום, מקצועי ומיומן מכיר היטב את כל התקנים המפורטיםכבר בפתיחת הדברים כי כיום יש לא מעט עורכי דין מקצועיים העוסקים בתחום מזה שנים ארוכות ויודעים לסייע לכל קבלן העומד בתנאי הסף להשלים את הרשמתו ולקבל תעודת קבלן רשום תוך זמן קצר בחוק לבנייה נכונה ובטוחה

ענף אנשי המקצוע נחשב לאחד הענפים הפרוצים ביותר במשק. היעדר פיקוח בתחום מאפשר לאנשים רבים להציע את שירותם בתור אנשי מקצוע, על אף שאין להם כל קשר לתחום. ברוב תחומי המקצוע, בחירה שגויה של נותן שירות לא מקצועי תתבטא באיכות ירודה של עבודה. בענף הבניה – כל עבודה שאינה מקצועית עלולה לגרור חריגות בניה, תביעות מצד הרשות המקומית ואף סכנות בטיחות של ממש. הבנייה בישראל כוללת לא מעט תקנים שנועדו לשמור על בטיחות המבנה. קבלנים שאינם באמת מוכשרים לכך, לא מכירים את כל התקנים, מה שעלול להוביל לבנייה מסוכנת במיוחד. לכן, משרד הבינוי והשיכון החליט לעשות מעשה ולאגד פנקס רשם הקבלנים של ישראל. פנקס זה כולל את כל הקבלנים הרשומים שהוכיחו את מקצועיותם ומחזיקים בכל התעודות והרישיונות הנדרשים לעיסוק בתחום.

הכירו חלק מתנאי הסף לקבלת תעודת קבלן רשוםקבלת תעודת קבלן רשום מצריכה מהקבלן להוכיח את יכולותיו המקצועיות, שנות ניסיונו בתחום וצוות מקצועי המלווה אותו לכל פרוייקט

קבלת תעודת קבלן רשום מצריכה מהקבלן להוכיח את יכולותיו המקצועיות, שנות ניסיונו בתחום וצוות מקצועי המלווה אותו לכל פרוייקט. משרד הבינוי והשיכון רוצה להבטיח לכל לקוח שיזמין קבלן המחזיק בתעודת קבלן רשום, שירות איכותי ומקצועי ללא דופי, ולכן יש מספר תנאי סף לקבלת תעודת קבלן רשום, והם:

  1. ללא עבר פלילי –קבלת תעודת קבלן רשום מותנת בעבר נקי מפלילים. משרד הבינוי והשיכון רוצה להבטיח לכלל הלקוחות שנעזרים בפנקס רשם הקבלנים, קבלנים מקצועיים ואמינים שידעו להשלים כל עבודה ובמחיר הוגן. עבר פלילי יפגע ביכולתו של הקבלן לקבל תעודת קבלן רשום.
  2. עוסק מורשה-קבלת תעודת קבלן רשום מותנת בעוסק רשום. ללא עוסק רשום הקבלן לא יוכל להעניק שירות מקצועי על פי חוק לכל לקוחותיו, ולכן משרד הבינוי והשיכון לא מעניקים תעודת קבלן רשום לאדם ללא עסק רשום.
  3. אישורים המוכיחים עבודה בתחום –תנאי נוסף לקבלת תעודת קבלן רשום הוא המצאת אישורים המוכיחים שהקבלן אכן עוסקמשרד הבינוי והשיכון רוצה להבטיח לכל לקוח שיזמין קבלן המחזיק בתעודת קבלן רשום בתחום מזה לא מעט שנים. אישורים אלה נועדו להבטיח לכלל הלקוחות שישכרו את שירותיו דרך פנקס רשם הקבלנים, שירות מקצועי של קבלן מנוסה ומיומן המכיר את על התקנים המפורטים בחוק לבנייה חוקית ובטוחה.
  4. טכנאי או הנדסאי מקצועי המחזיק בכל התעודות והרישיונות לעסוק בתחום- מעבר לטפסים שהוצגו מעלה, תנאים נוספים לקבלת תעודת קבלן רשום נוגעים לצוות המקצועי של הקבלן. כל קבלן שרוצה לקבלת תעודת קבלן רשום צריך להוכיח שיש ברשותו צוות מקצועי ומיומן שיודע להעניק שירות מלא לכל לקוח. בין אנשי הצוות חייב לכלול טכנאי או הנדסאי מקצועי המחזיק ברישיון תקף ובוותק של מספר שנים בתחום.
  5. אדריכל או מהנדס מקצועי המחזיק ברישיון ועוסק בתחום לפחות שנתיים-נוסף על הטכנאי או הנדסאי, כל קבלן רשום חייב לכלול בצוות המקצועי שלו גם אדריכל או מהנדס מקצועיים. אנשי מקצוע אלה חייבים להוכיח את מקצועיותם בתחום וכן את שנות הוותק הנדרשות. לא כל אדריכל או מהנדס יוכלו להצטרף לצוות מקצועי של קבלן רשום.
  6. מנהל עבודה מקצועי ומנוסה בעל שש שנות ותק לפחות –איש צוות נוסף וחיוני לצוות קבלן רשום הוא מנהל עבודה מקצועי ומנוסה. משרד הבינוי והשיכון מחייבים כל קבלן הרוצה לקבל תעודת קבלן רשום להחזיק מנהל עבודה מקצועי ומנוסה בעל שש שנות ותק בענף. מנהל העבודה ידאג שכל פרוייקט יושלם על הצד הטוב ביותר ללא בעיות או חריגות מיותרות.

סיווג קבלנים – הדרך הפשוטה לבחור קבלן המתאים להיקף העבודה שלכםכל קבלן שרוצה לקבלת תעודת קבלן רשום צריך להוכיח שיש ברשותו צוות מקצועי ומיומן שיודע להעניק שירות מלא לכל לקוח

תעודת קבלן רשום והוספת הקבלן לרשם הקלבנים של ישראל כוללת גם את סיווגו. כל קבלן ברשימה מסווג בדירוג מ 1 עד 5. סיווג נמוך מעיד על כך שהקבלן רשאי לבצע עבודות קטנות ובתקציבים מוגבלים בלבד. לעומת זאת, סיווג גבוה מעיד על כך שהקבלן יודע לבצע פרוייקטים גדולים ובתקציבים בלתי מוגבלים. בחירה נכונה בקבלן רשון מרשם הקבלנים תוך התאמת הסיווג שלו להיקף העבודה הנדרשת תבטיח לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר במיוחד.

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

קבלן שירות

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו