תקנות רישום קבלנים – כל מה שאתם חייבים להכיר לפני תחילת ההרשמה לפנקס רשם הקבלנים של ישראל

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

קבלנים רבים בישראל רוצים להצטרף לפנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. רוצים גם? ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם חייבים לדעת אודות תנאי הרישום והליכי הבירוקרטיה שתידרשו לעבור. אך קודם לכן, חשוב להקדים ולומר כי כל ענף אנשי המקצוע בישראל פרוץ למדי. היעדר פיקוח בתחום מאפשר לאנשים רבים להציע את שירותם בתור אנשי מקצוע על אף שאין להם כל תעודה או רישיון לעסוק בתחום. נתון זה גורר עבודות שאינן מקצועיות ולעיתים אף פגיעות חמורות יותר משהיו לפני הזמנת איש המקצוע המפוקפק. בענף הבנייה מחיר הטעות יקר במיוחד. קבלנים שאינם מספיק מקצועיים ומיומנים עלולים לגרום לחריגות בנייה חמורות שבמקרה הטוב יחשפו את בעלי הדירה לתביעות מיותרות מצד הרשות המקומית ובמקרה הפחות טוב, חריגות הבנייה עלולות לגרום לפגיעה ביציבות ובטיחות המבנה ולסכנה של ממש.

מגוון תקנות רישום קבלנים – ריכזנו עבורכם את התקנות המרכזיותמגוון תקנות רישום קבלנים - ריכזנו עבורכם את התקנות המרכזיות במטרה למנוע מצבים אלה, משרד הבינוי והשיכון בישראל החליט לעשות מעשה ולאגד פנקס קבלנים הכולל את כל הקבלנים הרשומים שהוכיחו את מקצועיותם וניסיונם בתחום.

במטרה למנוע מצבים אלה, משרד הבינוי והשיכון בישראל החליט לעשות מעשה ולאגד פנקס קבלנים הכולל את כל הקבלנים הרשומים שהוכיחו את מקצועיותם וניסיונם בתחום. רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון מבטיח לכלל הלקוחות שמחפשים קבלנים, שכלל הקבלנים ברשימה הינן אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם. רוצים להצטרף לרשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון? חשוב שתכירו תקנות רישום קבלנים. תקנות רישום קבלנים נועדו בכדי לערוך סינון מקצועי של כל הקבלנים שאינם עומדים בכלל התנאים הנדרשים. ריכזנו עבורכם כמה מהתקנות המרכזיות לרישום בפנקס הקבלנים של ישראל, והן:

  1. בעל עסק מורשה –קבלן שרוצה להצטרף לפנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון חייב להיות בעל עסק מורשה. קבלן ללא עסק מורשה לא יוכל להשלים פרוייקטים גדולים ולכן, לא יוכל להצטרף לפנקס הקבלנים של ישראל.
  2. ללא כל עבר פלילי –משרד הבינוי והשיכון בוחר בקפידה את הקבלנים האמינים והמקצועיים ביותר במטרה להבטיח לכלל הלקוחותחלק מתקנות רישום קבלנים זה היעדר עבר פלילי. על הקבלן הרוצה להצטרף לפנקס הקבלנים להמציא מסמכים המוכיחים שעברו ללא דופי. שירות מיטבי. לכן, חלק מתקנות רישום קבלנים זה היעדר עבר פלילי. על הקבלן הרוצה להצטרף לפנקס הקבלנים להמציא מסמכים המוכיחים שעברו ללא דופי.
  3. אישורים המוכיחים את שנות עבודת הקבלן בתחום –נקודה נוספת שחשוב להביא בחשבון היא שנות הניסיון בתחום. על כל קבלן המעוניין להצטרף לרשם הקבלנים להוכיח כי הוא אכן עוסק בתחום מזה לא מעט שנים. המציאו מסמכים המעידים על ניסיון בתחום הקבלנות.
  4. טכנאי או הנדסאי מקצועי בעל שנות ותק בתחום –על כל קבלן הרוצה להצטרף לרשם הקבלנים של משרד השיכון והבינוי להוכיח כי יש לרשותו צוות מקצועי שידע להתמודד עם כל עבודה. הצוות המקצועי חייב לכלול טכנאי או הנדסאי מוסמך ומקצועי בעל שנות ותק בתחום.
  5. אדריכל או מהנדס מקצועי בעל שנות ותק בתחום –איש צוות נוסף שחייב להיות כלול באנשי הצוות של הקבלן הוא אדריכל או מהנדס מקצועי. כל קבלן שרוצה להצטרף לפנקס הקבלנים חייב להחזיק אדריכל או מהנדס מיומנים ומנוסים בין כלל אנשי הצוות של החברה.
  6. מנהל עבודה מקצועי בעל שנות ותק בתחום –לסיום, חשוב שהחברה תכלול גם מנהל עבודה מקצועי ומנוסה שידע לנהל את כלהצטרפות לפנקס רשם הקבלנים של ישראל תוך עמידה בכל תקנות רישום קבלנים כוללת מספר יתרונות משמעותיים לכל קבלן. שלבי העבודה על הצד הטוב ביותר. מנהל העבודה נדרש אף הוא להוכיח את שנות ניסיונו בתחום. מטרת משרד הבינוי והשיכון היא להבטיח לכלל הלקוחות שיבחרו בקבלנים מפנקס רשם הקלבנים של ישראל את השירות הטוב והמקצועי ביותר. לשם כך החברה חייבת לכלול את כל אנשי המקצוע שהובאו מעלה בצירוף טפסים נלווים של היעדר עבר פלילי ועסק מורשה על פי חוק.

היתרונות הגדולים של הקבלנים הרשומים

הצטרפות לפנקס רשם הקבלנים של ישראל תוך עמידה בכל תקנות רישום קבלנים כוללת מספר יתרונות משמעותיים לכל קבלן. היתרונות הגדולים ביותר הם:

  • פרסום שירות אמין ומקצועי

כל קבלן שמצטרף לפנקס רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון נהנה מפרסום שמו הטוב. אנשים רבים בוחרים את הקבלנים שלהם מרשם הקבלנים במטרה לוודא שהקבלן ידע להשלים כל עבודה בצורה מקצועית ותוך הקפדה על כלל התנאים והתקנים המפורטים בחוקה.

  • אפשרות לבצע שלל עבודות ממשלתיותתקנות רישום קבלנים נועדו בכדי לערוך סינון מקצועי של כל הקבלנים שאינם עומדים בכלל התנאים הנדרשים.

יתרון נוסף הוא אפשרות לבצע שלל עבודות קבלנות ממשלתיות. הממשלה נעזרת בקבלנים הרשומים ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון בלבד. קבלנים רבים מהפנקס נהנים מכמות גדולה של עבודות ממשלתיות, עבודות שאינן מגיעות לקבלנים שאינם רשומים ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. חשוב להדגיש כי מעבר לרישום בפנקס, כלל הקבלנים המנויים ברשם הקבלנים מסווגים לפי רמות. קבלן שמסווג ברמה 1 רשאי להשלים עבודות קטנות בלבד ובתקציבים מוגבלים. לעומת זאת, קבלן שמסווג ברמה 5, יוכל להשלים פרוייקטים גדולים במיוחד בתקציבים בלתי מוגבלים. רוצים להצטרף? עורכי דין מקצועיים שעוסקים בתחום ישמחו לסייע לכם בכל שלבי ההרשמה, תרבות הקפדה על כל תקנו. רישום קבלנים, המצאת טפסים והתמודדות עם כל שלבי הבירוקרטיה.

 

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

קבלן רשום 131

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו