קורס שיפוצים

תוכן עניינים

רוצים לעבור קורס שיפוצים, קורס קבלן בניין, קורס קבלן רשום, קורס שרברבות, קורס מפקח בניה, אינסטלציה או מנהל עבודה? דרך יובל סבל תוכלו לקבל ייעוץ מלא על קורסי שיפוצים בתחומים שונים ומינימום מאמץ. החברה שלנו מתמחה בהוצאת רישיון קבלן רשום בצורה מהירה ויעילה במיוחד. דרכנו תוכלו להגיע לדרגות ניהול גבוהות ולפתח פרויקטים מדהימים. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

קורס שיפוצים הקדמה

קורס שיפוצים לרכוש מקצוע לחייםתחום הבניה והשיפוצים תופס תאוצה אדירה בשוק העבודה ונחשב כיום לאחד המקצועות הכי מבוקשים. מדובר על תחום שלם הנכנס תחת הקטגוריה של עבודות שיפות של משרדים, בתי עסק, מפעלים, דירות ובתים פרטיים. התהליך כולל שינוי וביצוע עבודות מסוגים שונים כמו אינסטלציה, חשמל, גבס ועוד. מדובר בהליך מורכב ומסובך הדורש ידע רב, ידים טובות תוך היכולת לשמור על רמת בטיחות גבוהה בזמן ביצוע הפרויקט.

קורס שיפוצים כדאי לדעת

כתוצאה מעלייה בביקושים ולאור יוקר מחירי הדיור והבניין בישראל, חלה עליה בעשרות אחוזים לקבלני שיפוצים מקצועיים. כדי שתוכלו לשדרג את עצמכם משיפוצניקים לקבלנים רשומים, אתם חייבים להיות בעלי ידע במגוון רחב של מקצועות הבניה. מדובר למעשה בקורס ייחודי.

למי מתאים קורס שיפוציםהקורס עצמו מועבר על ידי מרצים מובלים, מהנדסים ומומחים משלל תחומים שיחשפו אתכם במהלך הקורס לנושאים שונים מעולם הבניה כמו למשל: גבס, יציקות בטון, אינסטלציה, חשמל, טיח ועוד. קורס שיפוצים הוא קורס המשלב בין לימודים תיאורטיים לבין עבודת שטח פרקטית. תהיו לחלק מהרצאות פרונטליות מרתקות ותרגול במעבדות. הקורסים השונים מתקיימים בין 2-4 פעמים בשבוע תלוי בסוג הקורס שמתאים לכם. מדובר ב-84 שעות בסך הכל. ניתן לבחור בין לימודי בוקר או ערב. החומר הנלמד בקורס מהווה הכנה מקדימה למבחן קבלן שיפוצים רשום 131. 10 שנות לימוד הם תנאי הכרחי לכניסה לקורס.

למי הקורס מתאים?

קורס שיפוצים מתאים לקבלני שיפוצים, בנאים, טפסנים, קבלני גבס, קבלני טיח, קבלני בניין, מפקחי בנייה, מנהלי עבודה, עובדי בניין ועוד.

מה לומדים בקורס שיפוצים?

מה תכנית הלימודים בקורס שיפוציםבמהלך קורס שיפוצים תלמדו על פעולות הבנייה לפי הסדר, כיצד לקרוא תכניות של אדריכל, תכניות אינסטלציה וחשמל. תלמדו על קונסטרוקציות לעומק על עבודות גבס מעשי וגבס תקרה, אינסטלציה שניטרית כולל התקנת תשתיות חשמל, ביצוע, טיח, שפכטל, צבע, ריצופים וחיפויים. בנוסף תלמדו כיצד מכינים את הבטון ליציקה, על טפסנות ותהליך קשירת הברזל, איך מתקינים אלמנטים בפרויקטים שונים וכיצד לחשב כמויות כולל תמחור.

תבינו מהן אמות המידה המקובלות, כיצד נותנים הצעת מחיר, איך משקללים יחד את כל המרכיבים ומעמסים תמורות. תחום נוסף סופר חשוב בקורס שיפוצים הוא כל מה שקשור למערכת האיטום: גג, מרתף, חדרים רטובים, שיטות לאיטו, חומרים, ביטוחים הנדרשים לקבלן וצד התקנות והחוק בהיבט של בטיחות בניה ועבודות בגובה. תלמדו גם כיצד לסרטט מבנה, על תפקידים וזרימת כוחות ומומנט, על תכונות הברזל ותקלות נפוצות בעולם הבניה.

הקורס יקנה לכם את הידע ואת הניסיון הנדרשים בכדי שתוכלו להגיש בעתיד הקרוב בקשה לקבלן רושם.

לפרטים נוספים אודות הרשמה לקורס שיפוצים, צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה לכל השאלות ופרטים על הרשמה לקורס הקרוב.

שתפו את המאמר:
צרו איתנו קשר:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!