קבלן רשום תנאים – כל מה שאתם חייבים להכיר על רשם הקבלנים של משרד השיכון והבינוי

פנו אלינו עוד היום לקבלת רישיון קבלן במהירות

אנו מתמחים בהוצאת רישיון קבלן במהירות שיא ובמחיר הזול בארץ

ניסיון של 18+ שנים בהוצאת רישיון קבלן בכל רחבי הארץ

לייעוץ ראשוני ללא עלות וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו עכשיו:

מחפשים קבלן מקצועי לביצוע עבודות שיפוץ או בנייה בדירתכם? חשוב שתדעו לבחור קבלן רשום ומקצועי שעבר את כל ההכשרות הנדרשות, מחזיק בכל הרישיונות הנדרשים ומכיר את כל התקנים המפורטים בחוק. ענף הבנייה הוא אחד הענפים הפרוצים ביותר בהם אנשים רבים מציעים שירותים ללא הכשרה מקצועית או רישיון לעסוק בתחום. קבלן שאינו מקצועי עלול ליצור חריגות בנייה שיחשפו את בעלי הדירה לתביעות של הועדה המקומית או אף לסכנות של ממש. החוק קובע לא מעט תקני בנייה מחמירים שנועדו לשמור על בטיחות ללא פשרות, מה שקבלנים שאינם מקצועיים כלל לא מביאים בחשבון בעת ביצוע עבודותיהם. אז רוצים לבחור נכון קבלן רשום ומקצועי? חשוב שתכירו את פנקס רשם הקבלנים.

רשם הקבלנים כולל את כל הקבלנים הרשומים שהוכיחו את מקצועיותם וניסיונם למשרד השיכון והבינויקבלנים רבים לא מכירים את כלל התנאים הנדרשים בשביל להצטרף לרשם הקבלנים. ריכזנו מספר פרמטרים של קבלן רשום תנאים

פנקס הקבלנים בישראל הוא פנקס הכולל את כל הקבלנים הרשומים המחזיקים ברישיון תקף לעסוק בתחום. משרד הבינוי והשיכון החליט להרים את הכפפה וליצור רשם קבלנים הכולל את כל הקבלנים הרשומים בישראל. מדוע לא עושים זאת בכל ענפי אנשי המקצוע? פנקס מקצועי אכן נדרש לכל ענפי אנשי המקצוע, אך הסיבה המרכזית בגינה התחילו מרשם הקבלנים היא הסכנות הגדולות הקיימות בבנייה שאינה מקצועית. קבלנים חובבנים שאינם מחזיקים בתעודות הסמכה עלולים לגרום לסכנות של ממש לכלל הגרים בדירה. אז אם אתם מחפשים קבלן מקצועי להשלמת שלל עבודות שיפוץ או בנייה בדירתכם, אל תתפשרו על פחות מקבלן רשום ומקצועי שידע להשלים את כל העבודות הנדרשות על הצד הטוב ביותר תוך שמירה על בטיחות הגרים בדירה.

קבלן רשום תנאים – הכירו את תנאי הקבלה לרשם הקבלניםקבלנים רבים לא מכירים את כלל התנאים הנדרשים בשביל להצטרף לרשם הקבלנים. ריכזנו מספר פרמטרים של קבלן רשום תנאים

קבלנים רבים לא מכירים את כלל התנאים הנדרשים בשביל להצטרף לרשם הקבלנים. ריכזנו מספר פרמטרים של קבלן רשום תנאים, כך שגם אתם תדעו מי הם הקבלנים הרשומים ברשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון.

קבלן רשום תנאים:

  1. להוכיח לרשם הקבלנים את כל שנות הניסיון בתחום.
  2. להוכיח בקיאות בתחומי העבודה, לרבות היכרות עם תקנים המפורטים בחוק.
  3. להוכיח רמת מקצועיות גבוהה לרשם הקבלנים.
  4. להוכיח יכולת התמודדות טובה עם בעיות שכיחות שעלולות לקרות במהלך שלבי הבנייה השונים.

היתרונות הגדולים בהצטרפות לרשם הקבלניםישנם אנשי מקצוע רבים שישמחו ללוות אתכם לאורך כל שלבי התהליך עד לרישום מהיר בפנקס הקבלנים. עמידה בקבלן רשום תנאים תאפשר לכם להצטרף לרשימה תום זמן קצר.

עמידה בכלל התנאים הללו ועוד רבים נוספים מאפשרת לקבלנים רבים להצטרף לרשם הקבלנים. למה כדאי להצטרף לרשם הקבלנים? מכמה סיבות מרכזיות, העיקריות שבהן הן:

  • אמינות לכלל הלקוחות -קבלן רשום ברשם הקבלנים מבטיח לכל לקוחותיו אמינות ומקצועיות ללא פשרות. אנשים רבים כיום מחפשים את הקבלן שלהם ברשם הקבלנים במטרה לוודא שהקבלן שיבחרו יהיה איש מקצוע מיומן שעבר את כל ההכשרות הנדרשות. אם גם אתם רוצים להצטרף לרשימת הקבלנים הרשומים, ישנם אנשי מקצוע רבים שישמחו ללוות אתכם לאורך כל שלבי התהליך עד לרישום מהיר בפנקס הקבלנים. עמידה בקבלן רשום תנאים תאפשר לכם להצטרף לרשימה תום זמן קצר.
  • אפשרות לעבוד עם פרוייקטים ממשלתיים -יתרון נוסף שיש לכל הקבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים מטעם משרד הבינוי והשיכון הוא האפשרות לעבוד עם המדינה. פרוייקטים רבים של המדינה ניתנים לקבלנים רשומים ברשם הקבלנים, כך שאם אתם רוצים להגדיל את קצב העבודה שלכם, רישום בפנקס הקבלנים יכול בהחלט להועיל בכך.

כך בוחרים נכון קבלן מקצועי – טיפים מעשיים לבחירה נכונהקבלן רשום אחד התנאים- להוכיח לרשם הקבלנים את כל שנות הניסיון בתחום.

חשוב להדגיש כי רשם הקבלנים כולל גם סיווג הקבלנים הרשומים בו. סיווג הקבלנים מאפשר למזמיני העבודה לדעת מה היקף העבודות שכל קבלן רשאי לבצע. סיווג הקבלנים מחולק על פי מספרים, כאשר הספרה אחת מייצגת את הסיווג הנמוך ביותר, והספרה חמש מייצגת את הסיווג הגבוה ביותר. קבלנים המסווגים בסיווג נמוך, יוכלו להשלים עבודות פשוטות בלבד ובתקציבים מוגבלים. לעומתם, קבלנים המסווגים בסיווג גבוה, יוכלו להשלים פרוייקטים נרחבים יותר וללא כל מגבלת תקציב. אנשי מקצוע רבים המסייעים לקבלנים רבים בישראל להצטרף לרשם הקבלנים, מכירים את כל השיטות היעילות ביותר לשפר סיווג לקבלנים קיימים.

רוצים לבחור את הקבלן הטוב ביותר עבורכם מבין כלל הקבלנים המופיעים בפנקס הקבלנים? ריכזנו עבורכם מספר טיפים מעשיים שיוכלו לעזור לכם לעשות זאת.

מספר טיפים מעשיים לבחירה נכונה של קבלן מקצועי ומותאם לצרכים שלכם:מספר טיפים מעשיים לבחירה נכונה של קבלן מקצועי ומותאם לצרכים שלכם: ערכו רשימה הכוללת את כל הקבלנים הרשומים שעובדים בסביבת המגורים שלכם.

  1. ערכו רשימה הכוללת את כל הקבלנים הרשומים שעובדים בסביבת המגורים שלכם.
  2. קראו כמה שיותר חוות דעת אודות שירותם.
  3. נסו לאתר כמה שיותר לקוחות ששכרו את שירותם בעבר.
  4. צרו קשר עם הקבלנים הטובים ביותר וקבלו הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלכם.

אל תתפשרו על מקצועיותו של הקבלן שלכם

הקפדה על כלל השלבים הללו תאפשר לכם לבחור נכון קבלן רשום ומקצועי שידע להשלים את כל עבודות השיפוץ או הבנייה בדירתכם על הצד הטוב ביותר. כפי שציינו מעלה, קבלנים שאינן מקצועיים עלולים להשלים עבודות בנייה ללא התאמה לתקנים המפורטים בחוק, מה שבמקרה הטוב יחשוף את בעלי הדירה לתביעות מיותרות, ובמקרה הפחות טוב אף יסכן את בטיחות הגרים בדירה. לכן, אל לכם להתפשר על מקצועיותו של הקבלן שלכם!

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

תוכן עניינים

לשיתוף מאמר זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מעוניין ברישיון קבלן רשום?

מלא את הטופס הבא ונחזור אליך בהקדם

קבלן מורשה

מאמרים נוספים

התקשרו עכשיו